(048) 796-57-83 (048) 703-80-08

Навчально-тренажерний центр

ПАТ «Іллічівський судноремонтний завод»

Реестр

Бортпровідник судновий

   Забезпечує утримання певної кількості пасажирських кают, які закріплено за ним, в чистоті й належному санітарному стані. Виконує регулярне прибирання кают, санвузлів та інших приміщень, які закріплено за ним, за наявності пасажирів на борту. Застеляє постелі, здійснює заміну постільної білизни та рушників після кожного виїзду пасажирів. Стежить за справним станом інвентарю, майна та обладнання кают, наявністю належної кількості рятувальних нагрудників або жилетів, розкладу евакуації біля кожного пасажирського місця.

   Доповідає про всі порушення пасажирами суднових правил, пошкодження й псування інвентарю, майна, про несправності освітлення, кондиціювання повітря, іншого обладнання, про надходження води до кают тощо. Вживає заходів щодо усунення недоліків, які виявлено. Забезпечує своєчасне задраювання ілюмінаторів в каютах. Надає необхідні послуги пасажирам під час їх розміщення на судні або висадки із судна, знаходячись біля кают, які за ним закріплено.

Надає необхідну допомогу пасажирам, які схильні до морської хвороби, у разі необхідності викликає лікаря.

Стежить за поведінкою дітей, проводить відповідний інструктаж батьків.

Приймає замовлення від пасажирів на подачу в каюту прохолоджуючих напоїв, фруктів і надає інші послуги, що передбачаються переліком.

Документи для вступу:

1) Паспорт (ксерокопія 1, 2 стор. та сторінки з пропискою)

2) Ідентифікаційний код

3) Фото 3х4 ( 1 шт.)

4) Документи про освіту